İletişime Geçin WHATSAPP 0(541) 115 40 40
Bunca Yıl Siz Beklediniz...

Şimdi Biz, Bebeğinize Kavuşmanız İçin Sizi Bekliyoruz...

Ailelerimize Tam Destek !

Tüp bebek tedavisi deneyen ve bu aşamada tıbbi zorlukların yanında maddi ve manevi olarak da pek çok zorlukla aynı anda yüzleşmek zorunda kalan ailelerimizin bu zorlukları aşması için güç birliği yapıyoruz.

Sizin İçin En İyisini Seçiyoruz

EWA İVF’İ tercih eden ailelerimiz için kapsamlı değerlendirme sonrasında En iyi Hekim, En iyi Tedavi ve En iyi Merkez seçimini EWA İVF olarak sizinle birlikte yapıyoruz.

EWA İVF Daima Yanınızda

Ailelerimizin uzun yıllar boyunca hasret çektikleri minik bebeklerine ulaşmaları için EWA İVF ailesi olarak bu yolculuğun her anında yanınızda olmayı ilke edinmiş bir ekibiz.

Youtube Video
TÜP BEBEK

Tüp Bebek Tedavisi gebelik elde edilene kadar, kadının yumurtasının erkek spermi ile başarılı bir şekilde bir araya getirilip döllendikten sonra anne rahimine yerleştirilmesi işlemidir. Döllenen yumurtaların gelişimi laboratuvarlarımızdaki özel besiyerlerinde sağlanır ve embryolar geliştirilir.

ULUSLARARASI

SGK tarafından karşılanan tüp bebek masrafları sürekli olarak yenilenen yönetmelik şartlarına göre destek vermektedir. SGK çatısı altındaki tüm 4A, 4B ve 4C sigorta sahibi kişiler rapor ile ücretsiz tüp bebek tedavisi olmaktadır.

ULAŞIM

Ekibimiz bugüne kadar birçok ülkeden yüzlerce hastanın tedavisini başarı ile tamamladı. Kendini sağlığa adamış ekibimiz tıbbi ihtiyacınızı karşılarken kişisel tercihler, kültürel, dil ve din beklentilerinizi/ihtiyaçlarınızı da göz önünde tutarak kişiye özel hizmet vermektedir.

TRANSFER HİZMETİ

Kişiselleştirilmiş tedaviler merkezimizde kişilerin ihtiyaç ve isteklerine göre koordine edilir. Tedavi protokolleri doktorlar ve hasta arasında kişiselleştirilerek uygulanır. Her hastanın durumu günlük yapılan hekim, embryolog, hemşire ve yardımcı personel arasındaki toplantılarda değerlendirilir tedavi planı gözden geçirilir bütünsel bir deneyim ve başarı için en iyi şans sunulur.

HAKKIMIZDA

Tüp Bebek Tedavisinde 15 Yılı Aşkın Tecrübeli Ekibimiz ile Ailelerimizi Başarıya Ulaştırıyoruz

EWA İVF ailesi olarak 15 yılı aşkın süredir tüp bebek tedavisi alanında faaliyet gösteriyoruz. Tüp bebek tedavisi ve buna bağlı tamamlayıcı tedaviler ile yurt içi ve yurt dışından binlerce hastamıza alanında uzman hekimler ve tüp bebek merkezleri ile geliştirdiğimiz iş birliği sayesinde yurt içi ve yurt dışında çözümler sunan bir ekibiz.

Ewaivf

Tedaviler

Uygulanan Tedavi Yöntemlerimiz

Başarı Hikayeleri

Hemen İletişime Geç